شناخته شده ترین مرکز کارشناس رسمی دادگستری هشتگرد

کارشناسان رسمی دادگستری هشتگرد ، متشکل از چندین متخصص خبره و حرفه ای در زمینه مسائل حقوقی ملک و راه و ساختمان است. این گروه کمک شایانی در امر پیشبرد یک پرونده به وسیله نظرات کارشناسی شده و تخصصی خود می کنند. کارشناس رسمی دادگستری فردیست که دانش در زمینه تمام امور حقوقی ملکی و ثبتی دارد و بطور معمول در دادگاه های قضائی برای برقراری حکم صحیح در موارد مخصوص، به نظر و ادله این فرد نیاز است. تیم کارشناسان رسمی دادگستری هشتگرد در gpsshamim  با داشتن متخصصین خبره در زمینه های مختلف ، توانایی راهنمایی و یاری رسانی به شما همراهان گرامی در راستای کسب نتیجه مطلوبتان را دارند.

عمده فعالیت کارشناس رسمی دادگستری هشتگرد در زمینه نقشه‌بردای، امورثبتی، راه و ساختمان و غیره است داشتن دانش و تخصص در این زمینه باعث شده تا این نظرات در رای دادگاه و قاضی تاثیرگذار باشند.

کارشناس رسمی دادگستری شغل نمی باشد بلکه بعنوان یک اعتبار محسوب می شود که به افراد متخصص و مجرب تعلق می گیرد تا از تخصصشان در مواقع شرایط لازم و ضروری استفاده نمایند. طبق قانون رسمی کشور الزامیست که کارشناسان ‌رسمی‌دادگستری در کنار مدرک تحصیلی، پروانه کارشناسی رسمی خود را از کانون کارشناسان یا مرکز کارشناسان رسمی دادگستری کسب نماید.

با توجه به مطالب گفته شده در این مقاله کارشناس رسمی دادگستری هشتگرد در زمینه‌ای تخصصی و قانونی نظرات خود را مطرح می کند..

گاها در شرایط حقوقی خاص، قاضی دادگاه با هدف دستیابی به اطلاعات کارشناسی و تخصصی نیاز به کارشناسان رسمی دادگستری و یا کارشناس ‌رسمی ‌قوه قضاییه دارد تا حکم خود را طبق اطلاعات صحیح و کارشناسی شده صادر نماید .

وظیفه این دو گروه یعنی کارشناس‌ رسمی ‌دادگستری وکارشناس قوه ‌قضاییه تحلیل و بررسی تمام ابعاد موضوع حقوقی با در نظر گرفتن اطلاعات تخصصی خود است و ارائه نظرات کارشناسی به روند صحیح پرونده کمک خواهد کرد .

حتما توجه داشته باشید که نظرات مطرح شده توسط کارشناسان رسمی دادگستری کاملا بی طرف است و صرفا با هدف قضاوت به حق مطرح می گردد. در زیر برای درک بهتر مطالب گفته شده برایتان مثالی آورده شده است:

یک قاضی خواهان تعیین ارزش یک مال است او این کار را به کارشناس مربوط خواهد سپرد که این کار حتی یکی از ادله اثبات دعوی می باشد که میتواند از طرف قاضی یا طرفیت دعوی درخواست شود.