انجام امور نقشه برداری در دماوند:

 

اصول مهم و ضروری در زمینه خدمات نقشه برداری مهندس نقشه بردار در دماوند و استفاده از خدمات مهندس نقشه برداری  دماوند است. املاک در دماوند از جمله زمین،باغ،ویلا جز سرمایه های اشخاص به شمار می رود که لازم است در زمان خرید یا فروش املاک از مهندس نقشه بردار برای تعیین حدود اربعه ملک،استعلام ثبتی،تهیه نقشه یو تی ام و جانمایی ملک بهره لازم را بعمل آورد.

 

شرح خلاصه خدمات نقشه برداری در دماوند

تهیه نقشه یو تی ام ، کارشناس رسمی دادگستری ، جانمایی پلاک ثبتی ، تهیه نقشه شمیم ، تفکیک ، میخ کوبی ، نقشه برداری ، نقشه بردار ، ثبت نام ماده ۱۴۷، جانمایی سند ، تهیه عکس هوایی ، نقشه هوایی ، تفسیر عکس هوایی ، مهندس نقشه برداری ، جی پی اس شمیم ، نقشه برداری ثبتی ، کارشناس ثبتی املاک ، نقشه برداری ویلا ، تفکیک باغات ، نقشه یو تی ام سازمان آب ، نقشه یو تی ام حریم بستر ، نقشه یو تی ام ماده ۱۴۷ ، نقشه یو تی ام دهیاری ، نقشه یو تی ام جهاد کشاورزی ، نقشه یو تی ام منابع طبیعی ، نقشه یو تی ام شهرداری ، نقشه تفکیکی ، محاسبه احجام ، نقشه یو تی ام بنیاد مسکن، توسط مهندسین نقشه برداری مجرب و فنی انجام می شود. کلیه خدمات نقشه برداری توسط کارشناسان رسمی دادگستری و ثبتی به شهروندان در شهر دماوند و حومه ارائه می گردد.

 

نقش مهندس نقشه بردار در امور ملکی دماوند

 

مهندس نقشه بردار در دماوند یا کارشناس رسمی دادگستری در زمینه امور ثبتی کمک خواهد کرد تا شما یک معامله کارشناسی شده انجام دهید. در واقع مهندس نقشه برداری ترازوی هندسی و حقوقی معاملات و سرمایه شما به حساب می آید.

 

پرسش:  شما قصد خرید یک قطعه زمین به مساحت ۱۰۰۰ متر را دارید و ملک دارای حدود اربعه نامنظم است در این هنگام شما چگونه از صحت مساحت زمین مورد نظر اطمینان پیدا خواهید کرد؟

 

پاسخ: استفاده از خدمات مهندس نقشه برداری در دماوند یا کارشناس رسمی دادگستری جهت تهیه نقشه یو تی ام ملک.

 

پرسش: با توجه به قولنامه ای بودن زمین ها چطور این امکان وجود دارد در صورتی که مساحت واقعی زمین ۹۰۰ متر باشد به فروشنده اثبات کنید که مساحت زمین کمتر از مساحت معامله می باشد؟

 

پاسخ: استفاده از مهندس نقشه بردار در دماوند است که پس از تهیه نقشه یو تی ام ملک و حدود اربعه مساحت زمین تعیین می گرد.

 

پرسش: در صورت سند دار بودن زمین شما چگونه می توانید استعلام ثبتی ملک را دریافت کنید و مطمئن شوید سند مورد معامله مربوط به همان زمینی هست که به شما معرفی شده؟

 

پاسخ : راه آن استفاده از کارشناس رسمی دادگستری رشته امور ثبتی جهت دریافت اطلاعات ثبتی ملک می باشد

 

پرسش: در صورتی که شک حدود اربعه سند مورد معامله با زمین موجود دارای تداخل و اختلاف ثبتی با املاک مجاور باشد راه آن چیست؟

 

پاسخ: راه آن استفاده از مهندس نقشه بردار در دماوند و جانمایی پلاک ثبتی در دماوند می باشد.

 

خدمات نقشه برداری و کارشناس رسمی نقشه برداری دماوند

به دلیل با ارزش بودن املاک که سرمایه هر شخص به حساب می آیند قبل از معامله املاک نقشه یو تی ام ملک در دماوند را توسط امور نقشه برداری در دماوند تهیه کنید تا سرمایه شما محفوظ بماند. گاها مشاهده میکنیم مالکین با هزینه میلیارد تومانی ملک خریداری میکنند ولی حاضر به پرداخت چند میلیون تومان جهت تهیه نقشه یو تی ام و استفاده از نقشه برداری در دماوند نمی باشند.

 

توسط نقشه یو تی ام جانمایی پلاک ثبتی،استعلام ثبتی ملک و استفاده از مشاوره کارشناس رسمی دادگستری در زمینه امور ثبتی و دریافت نقشه ممهور به مهر کارشناس رسمی منجر می شود که ملک خریداری شده شما از لحاظ مساحت،تداخل حدود اربعه و جانمایی پلاک ثبتی مشکلی نخواهد داشت. توجه داشته باشید این امور باید قبل از خرید ملک صورت گیرد.

 

مثلا قبل از خرید یک ملک در دماوند می بایست ابتدا ملک روی زمین جانمایی شود طبق سند تا پس از آن مشخص شود ایا ملک مورد نظر در اراضی ملی یا منابع طبیعی واقع شده است که خرید آن به صلاح نیست و آیا ملک جزء مستثنیات است و قابلیت جانمایی دارد و خرید آن به صلاح است.

 

در پایان اشاره میکنیم که خدمات نقشه برداری در دماوند ترازوی معاملات املاک است و نقش کلیدی در اثبات سلامت معامله را خواهد داشت.

 

این را باید هنگام خرید ملک بدانید که معامله بدون مشورت و استفاده از کارشناسان حوزه ثبت املاک مساوی با از دست دادن سرمایه می باشد.